Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Bordsur
VÄCKARUR, 2 st, Swiza och Baby Ben Westclock, 1900-tal.
353782. VÄCKARUR, 2 st, Swiza och Baby Ben Westclock, 1900-tal.
Höjd 8-9 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 8-9 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 311