FOHUNDAR, 1 par, keramik, Kina.

353755. FOHUNDAR, 1 par, keramik, Kina.

Total höjd inkl sockel ca 23 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 374