HENRY SCOTT TUKE (1858-1929). Skepp i inlopp. Akvarell.

353753. HENRY SCOTT TUKE (1858-1929). Skepp i inlopp. Akvarell.

Signerad och daterad H S Tuke 1913. 25 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 005