KRUTPROVARE, omkring 1800.

KRUTPROVARE, omkring 1800.
353690. KRUTPROVARE, omkring 1800.

Trä, stål. Detaljer i mässing. Längd 19 cm.

Skaft med lagning. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 577