LOCKURNA, porslin, Anna Lisa Thomson, Ekeby 2650, 1930-tal.

353684. LOCKURNA, porslin, Anna Lisa Thomson, Ekeby 2650, 1930-tal.

Tillverkades mellan 1933-1939.
Bredd 25 cm
Höjd, inklusive lock, 29 cm.

Ålderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 25 cm
Höjd, inklusive lock, 29 cm.

Ålderslitage.

Antal besök: 2 879