FÄLTSTAFFLI, A B Wilhelm Becker, Stockholm, 1900-tal.

353678. FÄLTSTAFFLI, A B Wilhelm Becker, Stockholm, 1900-tal.

Ihopfällbart Höjd 98 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfällbart Höjd 98 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 309