TOMTAR, 44 ST, keramik, 1900-tal.

353658. TOMTAR, 44 ST, keramik, 1900-tal.

Rolf Berg, Tomtemor med grötskål,samt Import Tomtar.

Färgsläpp, skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 040