DAG STILLE. Björnpar, keramik, signerad Stille.

353630. DAG STILLE. Björnpar, keramik, signerad Stille.

Höjd 19 cm.

Färgsläpp, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Färgsläpp, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 9 169