SPARBÖSSOR, 11 ST, Plåt samt plast, 1900-tal.

353615. SPARBÖSSOR, 11 ST, Plåt samt plast, 1900-tal.

Smålands Enskilda Bank"commemorating lt. John H Glenn Jr:s, 1962 och på andra sidan Alan B. Shepard´s first flight 1961."
Eskilstuna Stads Sparbank, Gefle Stads Sparbank, Sundsvalls Enskilda Bank, m.m.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 039