SIDOBORD, trä med glasskiva, 1900-tal.

353575. SIDOBORD, trä med glasskiva, 1900-tal.

Oktagonal form med lös glasskiva. Kopplad benställning.
63 x 63 cm.
Höjd 55 cm.

Bruksslitage, märken, skiva med fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 63 cm.
Höjd 55 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 481