JULDEKORATIONER, ca 13 st, samt Tomte med släde i plast 1900-tal.

353566. JULDEKORATIONER, ca 13 st, samt Tomte med släde i plast 1900-tal.

Höjd Tomte med släde ca 24 cm.
Dekorationer ca 20 -30 cm.

Skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekorationer ca 20 -30 cm.

Skador, bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 785