VITRINSKÅP, hörnmodell, Gustaviansk stil, 1900-tal.

35350. VITRINSKÅP, hörnmodell, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny. Höjd 180 cm, längd 85 cm, bredd 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 849