Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
SKÅL, glas med silverdekor, Italien, 1950-tal.
353473. SKÅL, glas med silverdekor, Italien, 1950-tal.
Diameter ca 25 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 25 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
839