ARDY STRÜWER. "Interiöd + 2 palmer". Färglitografi, signerad och numrerad 16/100.

35346. ARDY STRÜWER. "Interiöd + 2 palmer". Färglitografi, signerad och numrerad 16/100.

25x30 cm.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

25x30 cm.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 1 421