DOCKOR 7 st. 3 st biskvi Kämmer & Reinhardt/Simon & Halbig 126, 1 st Armand Marseille samt 3 st celluloiddockor.

353402. DOCKOR 7 st. 3 st biskvi Kämmer & Reinhardt/Simon & Halbig 126, 1 st Armand Marseille samt 3 st celluloiddockor.

3 Kämmer & Reinhardt/Simon & Halbig, 126, längd ca 33-42 cm.
Armand Marsielle, biskvihuvud, 341, tygkropp, massaarmar och ben, längd ca 39 cm.
3 celluloid, bland annat Rosenbud samt en sköldpadsmärkt. Längd 7 - 16 cm.

Skador, färgbortfall, lagningar. Blundfunktioner fungerar.
2 dockor K&R/S&H biskvihuvud med lagningar och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 045