HANS AUGUSTIN. Olja på duk, Segelfartyg, signerad, daterad -65.
353399. HANS AUGUSTIN. Olja på duk, Segelfartyg, signerad, daterad -65.
58 x 81 cm.
Ytskikt av nikotin.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 81 cm.
Ytskikt av nikotin.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
4 466