KARMSTOL, nyrenässansstil, samt STOLAR, ett par, nyrokokostil, 1900-tal.

353392. KARMSTOL, nyrenässansstil, samt STOLAR, ett par, nyrokokostil, 1900-tal.

Fast stoppad klädsel.
Sitthöjd 40 - 46 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken, stolar utan karm med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fast stoppad klädsel.
Sitthöjd 40 - 46 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 490