STOLA, silverräv, 1930/40-tal.

353381. STOLA, silverräv, 1930/40-tal.

Stola med bredd 15 cm, knäppning med hyska.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 248