SNAPSGLAS, 10 st. Ture Berglund, Skansenglas, 1900-tal.

353358. SNAPSGLAS, 10 st. Ture Berglund, Skansenglas, 1900-tal.

Höjd ca 11 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 247