KAFFESERVIS, 3 delar, silver, ML Ohlson, GAB, Stockholm, 1928/29.

353350. KAFFESERVIS, 3 delar, silver, ML Ohlson, GAB, Stockholm, 1928/29.

Bestående av kanna, Sockerskål och gräddkanna. Höjd 11,5-20,5 cm. Total vikt ca 1100 g.

Bruksslitage, repor, kannans hänkel med smärre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 814