VEIKKO AALTONA. Blandteknik.

VEIKKO AALTONA. Blandteknik.
353326. VEIKKO AALTONA. Blandteknik.

Blommor i vas. Signerad och daterad 1958.
56x37 cm.

Bruksslitage.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

56x37 cm.

Bruksslitage.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Antal besök: 1 014