353258. GLASFÖREMÅL, 4 st, Ulrica Hydman Vallien, Gunnel Sahlin samt Anne Nilsson, Kosta och Orrefors.
Vas "Gerbera" Anne Nilsson, Orrefors, höjd 34 cm.
Glas, 2 st, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, höjd 24-26 cm
Glasskulptur Gunnel Sahlin, Kosta Boda, längd 22 cm.
Bruksslitage, vas med obetydlig nagg.