FIGURIN, porslin, Art Deco, 1920-tal " Indian dancer " design Selb Berthold Boess, Rosenthal.

353238. FIGURIN, porslin, Art Deco, 1920-tal " Indian dancer " design Selb Berthold Boess, Rosenthal.

Nr: 437
Höjd 13,5 cm.

Obet lagning fingrar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr: 437
Höjd 13,5 cm.

Obet lagning fingrar.

Antal besök: 1 456