CLAES HAKE. Komposition, litografi, Signerad samt dedikerad.

353233. CLAES HAKE. Komposition, litografi, Signerad samt dedikerad.

Komposition. 80x52.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 80x52.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 209