SMYCKEN, 3-delar, samiskt arbete, 1900-talets andra hälft.

353070. SMYCKEN, 3-delar, samiskt arbete, 1900-talets andra hälft.

Hängsmycke, 36 mm, kedja 40 cm
Armband 19 cm
Halsband 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband 19 cm
Halsband 61 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 940