LJUSSTAKAR, brons, barockstil, 2 stycken, Ystad Metall, 1900-tal.
353039. LJUSSTAKAR, brons, barockstil, 2 stycken, Ystad Metall, 1900-tal.
Höjd 21 cm.
Lätt bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 21 cm.
Lätt bruksslitage.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 843