GUNGSTOL, 1900-talets första hälft.

353026. GUNGSTOL, 1900-talets första hälft.

Bemålad i svart och dekor i guld.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 512