NILS E ENGQUIST. Räv och fasanhöna, olja på duk, signerad.

353006. NILS E ENGQUIST. Räv och fasanhöna, olja på duk, signerad.

47x57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x57 cm.

Antal besök: 1 323