353002. MATSALSGRUPP, 11 delar, idegran,engelsk stil,1900-tal.
8 stolar
Rygghöjd 97,5 cm
Bord
Längd 165 cm
med iläggsskivor (2 x 45 cm) total längd 256 cm
Bredd 107 cm
Höjd 75 cm
Skänk
Längd 167 cm Bredd 42 cm Höjd 87 cm
Spegel
Längd 68,5 cm Höjd 60 cm.
Bruksslitage.