MATSALSGRUPP, 11 delar, idegran,engelsk stil,1900-tal.

353002. MATSALSGRUPP, 11 delar, idegran,engelsk stil,1900-tal.

8 stolar
Rygghöjd 97,5 cm

Bord
Längd 165 cm
med iläggsskivor (2 x 45 cm) total längd 256 cm
Bredd 107 cm
Höjd 75 cm

Skänk
Längd 167 cm Bredd 42 cm Höjd 87 cm

Spegel
Längd 68,5 cm Höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 stolar
Rygghöjd 97,5 cm

Bord
Längd 165 cm
Bredd 107 cm
Höjd 75 cm

Skänk

Spegel
Längd 68,5 cm Höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 284