SPELBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

352983. SPELBORD, jugend, tidigt 1900-tal.

Ek, längd 89, bredd 89, höjd 76.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 564