STOLAR, 6 st, Åry Fanérprodukter, 1950/60-tal.

352940. STOLAR, 6 st, Åry Fanérprodukter, 1950/60-tal.

Någon stol märkt "Fångvården Norrtälje", någon stol märkt "Kungl Bråvalla Flygflottiljen Norrköping,
Höjd 82 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 82 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 234