STOLAR, 8 st, Åry Fanérprodukter, 1950/60-tal.

352939. STOLAR, 8 st, Åry Fanérprodukter, 1950/60-tal.

Någon stol märkt "Fångvården Norrtälje"
Höjd 82 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 82 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 830