GOLVLAMPA, stringmodell med plastbandsskärm, 1950/60-tal.

352910. GOLVLAMPA, stringmodell med plastbandsskärm, 1950/60-tal.

Höjd ca. 105 cm.

Renoverad, nya plastband. Ben med slitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 105 cm.

Antal besök: 939