Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
STEFAN WINDAHL. "Frostig morgon". Olja på duk, signerad.
352888. STEFAN WINDAHL. "Frostig morgon". Olja på duk, signerad.
33x40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x40 cm.
678