Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
STEFAN WINDAHL. Sommarblommor, olja på duk, signerad.
352877. STEFAN WINDAHL. Sommarblommor, olja på duk, signerad.
19,5x19,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
19,5x19,5 cm.
1 005