REINHOLD NORDSTEDT. TILLSKRIVEN. Stockholms slott, olja på uppklkistrad duk, osignerad.

352842. REINHOLD NORDSTEDT. TILLSKRIVEN. Stockholms slott, olja på uppklkistrad duk, osignerad.

11x15,5 cm

Reinhold Nordstedt (1843-1911).

Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

11x15,5 cm

Färgbortfall.

Antal besök: 732