HALLMÖBEL MED SPEGEL, mönsterlagt träfanér, 1900-talets fjärde kvartal.

352830. HALLMÖBEL MED SPEGEL, mönsterlagt träfanér, 1900-talets fjärde kvartal.

Skåp med låda, höjd 81 cm, bredd 97 cm, djup 37 cm.
Spegel, höjd 91 cm, bredd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 379