SKÄNK, lackad björkfaner med kromade beslag.

352812. SKÄNK, lackad björkfaner med kromade beslag.

Skåp med fyra dörrar. Hyllinredning. Längd 152, bredd 46, höjd 37 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 607