BORD på hjul, teak, DS Möbler, omkring 1900-talets mitt.

352669. BORD på hjul, teak, DS Möbler, omkring 1900-talets mitt.

Längd 53, bredd 53, höjd 56 cm.

Bruksslitage. Hjul defekta (snurrar ej).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 143