MATTA, Rölakan, Anne-Marie Boberg, signerad AMB, 1900-talets andra hälft.

352662. MATTA, Rölakan, Anne-Marie Boberg, signerad AMB, 1900-talets andra hälft.

Matta med dekor av blomster, mot beige/blå botten
211 x 135 cm.

Fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

211 x 135 cm.

Fläckar, slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 022