SNUSFLASKOR, 3 st, glas samt FLASKA, sten, orientaliska, 1800/1900-tal.

352660. SNUSFLASKOR, 3 st, glas samt FLASKA, sten, orientaliska, 1800/1900-tal.

Lock krönta av bl a korall. Höjd 5-10 cm.

Nagg samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg samt skador.

Antal besök: 1 193