352627. SALVADOR DALI. EFTER. ”Santiago el Grande.”.
Salvador Dali (11.05.1904 Figueres - 23.01.1989 Figueres); litografi på handgjort papper, redaktör Atelier Jobin Paris, signerad i tryck, oramad. Mått ca. 50 x 66 cm.