Parti konst (3). Bl a Erik Strandberg, etc Olja på pannåer. Signerade.

35262. Parti konst (3). Bl a Erik Strandberg, etc Olja på pannåer. Signerade.

Från 66 x 55 cm ner till 41 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 382