HUMIDOR, 1900-talets andra hälft.

352611. HUMIDOR, 1900-talets andra hälft.

Inklusive cigarrsnoppare, cigarrer.
Längd 35,5, bredd 23,5, höjd 9 cm.

Slitage, märken, skada invändigt, cigarrerna torkade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 114