SOFFBORD, BORDSFONTÄN, mosaik, 1900-tal.

35244. SOFFBORD, BORDSFONTÄN, mosaik, 1900-tal.

Soffbordets mått: längd 131, bredd 36, höjd 55, fontänbordets höjd 52 cm.

Slitage, fläckar, fontän och fontänskål saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 507