SPEGEL, 1900-tal.

SPEGEL, 1900-tal.
35239. SPEGEL, 1900-tal.

162 x 78 cm.

Slitage. Enstaka mindre skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
35239. SPEGEL, 1900-tal.

162 x 78 cm.

Antal besök: 856