KASSASKÅP, 1800/1900-tal.

KASSASKÅP, 1800/1900-tal.
352356. KASSASKÅP, 1800/1900-tal.

Längd 70, bredd 75, höjd 116 cm.

Slitage, färgbortfall, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 363