JENS MATHISEN. Kolorerat träsnitt.

352340. JENS MATHISEN. Kolorerat träsnitt.

Landskap med kvinna, Signerad och numrerad 211/275 ex.
40x60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 609