DALAHÄST, polykromt bemålad, 1900-tal.

35233. DALAHÄST, polykromt bemålad, 1900-tal.

Höjd 42 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Antal besök: 3 454