MATTA, Persisk, äldre Täbriz, signerad, 482 x 370 cm.

352300. MATTA, Persisk, äldre Täbriz, signerad, 482 x 370 cm.

Ovanlig design, röd bottenfärg.

Bruksslitage, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, slitage.

Antal besök: 681